PAR MUMS

KAS MĒS ESAM

 

BAZALTS ir būvniecības uzņēmums, kas realizē dažāda mēroga un sarežģītības projektus gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Veicam arī infrastruktūras izbūves darbus, kā arī ielu un ceļu izbūvi. 


Kompānijas sniegto pakalpojumu klāsts pasūtītājam nodrošina pilnu projekta realizācijas ciklu – no projektēšanas stadijas, līdz ēku un infrastruktūras objektu nodošanai ekspluatācijā.


Uzņēmuma 30 gadu darbības laikā ir realizēti vairāk nekā 200 projekti visā Latvijā un šobrīd tiek nodarbināti vairāk nekā 150 darbinieki.


Ikvienā projektā tiecamies uz izcilību un uzņemamies atbildību par jebkuru būvniecības jautājumu no idejas līdz pat projekta realizācijai un nodošanai ekspluatācijā.


Mūsu stratēģija vērsta uz pilna būvniecības cikla nodrošināšanu, izmantojot inovatīvas būvniecības tehnoloģijas.


Mūsu mērķis vienmēr ir nodrošināt augstas kvalitātes būvniecības pakalpojumus, izmantojot modernākās tehnoloģijas, lai padarītu efektīvus būvniecības procesus un spētu tos operatīvi realizēt.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS

 

 

Izpildot pasūtījumus, par galvenajiem darbu izpildes kritērijiem uzskatām kvalitāti,  pārdomātu risinājumu piedāvāšanu, kompetenci projektu vadībā, noteiktos termiņus, augstu atbildības sajūtu par ikvienu uzticēto darbu.

Bazalts ir reģistrēts būvkomersantu reģistrā un ir kvalificēts veikt ēku un ceļu būvdarbu vadīšanu, būvuzraudzības un izbūves procesus, ārējo un iekšējo inzeniertīklu vadīšanas un izbūves procesus.

KĀ MĒS STRĀDĀJAM

 

Mēs ticam, ka viena  no mūsu panākumu atslēgām ir individuāla pieeja katram projektam. Ikvienu projektu sākam ar veicamo darbu plāna sastādīšanu. Šāda individuāla pieeja ļauj projekta ietvaros nodrošināt visefektīvāko rezultātu par optimālāko budžetu.


Darbā pielietojam modernākās būvniecības un projektu plānošanas tehnoloģijas, kas kopā ar mūsdienīgāko būvniecības materiālu pielietošanu nodrošina kvalitāti mūsu realizētajos objektos.


Efektivitātes veicināšanas nolūkos izmantojam jaunākās paaudzes laika un darba kontroles mehānismus.